Fractie

De fractie van de ChristenUnie Amsterdam bestaat uit één raadslid, Don Ceder, die ondersteunt wordt door verschillende duoraadsleden en fractiemedewerkers. Voor vragen of informatie over een onderwerp kunt u het verantwoordelijke (duo)raadslid een bericht sturen.

  • Don Ceder - Raadslid

    Portefeuilles: Algemene Zaken; Financiën en Economische Zaken; Werk, Inkomen en Onderwijs; Kunst, Diversiteit en Democratisering. 

    d.ceder@raad.amsterdam.nl

  • Tjitske Kuiper - Duoraadslid

    Portefeuille: Mobiliteit, Luchtkwaliteit, Duurzaamheid

    t.kuiper@amsterdam.nl

  • Gerjan van den Heuvel - Duoraadslid en fractiemedewerker

    Portefeuille: Wonen en Bouwen

    Fractiemedewerker Voorlichting en Communicatie. 

    g.van.den.heuvel@amsterdam.nl 

  • John Olsen - Duoraadslid

    Portefeuille: Zorg, Jeugdzorg en Sport

    j.olsen@amsterdam.nl

  • Hélène de Bruine - Duoraadslid

    Portefeuille: Ruimtelijke Ordening

    h.de.bruine@amsterdam.nl

  • Gianni Da Costa - Fractiemedewerker

    Fractiemederwerker secretarieel 

    g.da.costa@amsterdam.nl

  • Sander Huisman - Fractiemedewerker

    Fractiemedewerker 

    s.huisman@amsterdam.nl