Fractie

De fractie van de ChristenUnie Amsterdam bestaat uit één raadslid, Don Ceder, die ondersteund wordt door verschillende duoraadsleden en fractiemedewerkers. Voor vragen of informatie over een onderwerp kunt u het verantwoordelijke (duo)raadslid een bericht sturen. Mocht u telefonisch contact willen met de fractie kunt u bellen naar het telefoonnummer op de contactpagina.

  • Don Ceder - Raadslid

    Portefeuilles: Algemene Zaken; Financiën en Economische Zaken; Zorg, Jeugdzorg en Sport.

    d.ceder@raad.amsterdam.nl

  • Tjitske Kuiper - Duoraadslid

    Portefeuille: Mobiliteit, Luchtkwaliteit, Duurzaamheid.

    t.kuiper@amsterdam.nl

  • Gerjan van den Heuvel - Duoraadslid en fractiemedewerker

    Portefeuille: Wonen en Bouwen; Werk, Inkomen en Onderwijs.

    Fractiemedewerker beleid, voorlichting en communicatie. 

    g.van.den.heuvel@amsterdam.nl 

  • Hélène de Bruine - Duoraadslid

    Portefeuille: Ruimtelijke Ordening.

    h.de.bruine@amsterdam.nl

  • Sander Huisman - Duoraadslid

    Portefeuille: Kunst, Diversiteit en Democratisering.

    s.huisman@amsterdam.nl

  • Gianni Da Costa - Fractiemedewerker

    Fractiemederwerker secretarieel 

    g.da.costa@amsterdam.nl